niedziela, 24 marca 2013

from me, all about me

Zostałyśmy wytypowane razem z kassy żeby odpowiedzieć na parę pytanek Grey, co jest miłą niespodzianką :) i lekką odmianą. Jako, że jako pierwszej udało mi się dorwać do tych znaków zapytania i kropek nad 'i', więc dzisiaj, właśnie teraz zastanawiam się i odpowiadam na nie. 
Może pierwsze podam pytania, a potem odpowiedzi.

1.Gdybyś mógł/a spełnić jedno marzenie. Wahałabyś/aś?

Hm, jedno, jedyne marzenie. Nie wahałabym się i wybrałabym wyjazd do Londynu, zawsze chciałam tam pojechać, więc gdybym miała okazję chociaż na kilka dni tam zamieszkać, zaraz pakuję walizkę, wskakuję w samolot i lecę.


2.Ulubiony kwiat?Chociaż proste pytanie, to mam problem żeby odpowiedzieć od razu, muszę się chwilę zastanowić. Ale bez wątpienia najładniejszymi kwiatami są róże, a szczególnie.... niebieskie.

3.Na jakiej osobie się wzorujesz?


Chyba nie ma jako tako, takiej osoby. Staram się być sobą, czasem nie. Zależnie od sytuacji, zmienia się moje zachowanie,ale nie ma chyba kogoś na kogo bym patrzyła jako na ideał, którym chce człowiek być.

4.Gatunek muzyczny którego najchętniej słuchasz to...?

Pop, rock

5.Zamknij oczy i wyobraź sobie las. Jaki on jest?


Chyba najlepsze pytanie. :)
No, więc liście drzew są soczysto zielone, a krople wody, pozostawione przez poranny deszcz, błyszczą w słońcu. Słyszę delikatny śpiew ptaków, ale ich niegdzie nie widzę. Rozglądam się, ale wokół niczym mur stoją tylko leśni strażnicy pilnując by nikt się nie wymkął niespostrzeżony. Siadam na kładce na wąskiej rzeczce, której wody spływają w dół, w oddali wzburzają się jak morskie bałwany, chmury białej piany. Całe ciało przechodzi dreszcz, bo rozpryskana 'mgła' moczy moją skórę. Otulam się rękami chcąc się odgrodzić od chłodu, w końcu podnoszę się i rozglądam. Na ściółce pojawiają się powoli wilgotne plamy. Chmury, białe obłoczki odpływają, a te mroczne... płaczą.
  
6.Przyjaciel to dla Ciebie?

Ktoś, komu mogę zaufać, daje mi oparcie psychiczne i zawsze jest dla mnie podporą.
 
7.Co robisz w wolnej chwili?Czytam, oglądam filmy.
 
8.Czym jest dla Ciebie wiara?


Pewnego rodzaju ostoją, gdzie można zapuścić głęboko korzenie i być spokojnie pewnym, że wybrało się dobre miejsce na życie.  Czymś, co jest częścią duszy, a bez tego jest się pustym i nic nie ma sensu. 

9.Co sprawia Ci największą radość?

Różne rzeczy, poczynając od zatopienia się w dobrej książce, poprzez dobrą zabawę, kończąc na udanych zakupach.

10. Udzielasz się charytatywnie?

 Em, nie.


by dhampirka19 


1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję za komentarze :) i za szczere odpowiedzi ;)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękujemy.
Możecie tu umieszczać swoje opinie nt. Krwawej strzały i wskazówki.